• BiZ KiMiZ
  • Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2009 yılında anaokulu ve kreşlerde psikolojik destek programı ile çalışma hayatına başlamıştır. Bu alanda kendini geliştirmiş ve 2012 yılında Mart Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurmuştur. Artan ihtiyaçları karşılamak ve var olan anaokulu ve kreşlerde yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde eğitim ortamlarının daha kaliteli olması için anaokulu kurulumu konusunda arge çalışmalarına başlamış ve hizmet alanlarını bu noktayı baz alarak geliştirmiştir. Sürekli gelişen programımız sayesinde bu gün ideal okul öncesi eğitim kurumlarının oluşturulmasına katkı sağlıyoruz ve tüm aşamalarında destek veriyoruz.
  • VİZYON
  • Okul Danışmanlığı ismine yakışır şekilde hizmetlerini geliştirmek ve kaliteli eğitim kurumlarının oluşmasına aracılık etmek bizim önceliğimizdir. Tüm bunların altında yatan küçük bir çocuğun gelecekteki halini şimdiden görüp herkesten önce önlem alınabilmesini sağlamak, sağlıklı gelişimlerini yakından takip etmek, ve bunları yaparken de aile ve eğiticilere yönelik geliştirme çalışmalarının arttırılmasını sağlamak bizim vizyonumuzdur.
  • MİSYON
  • Firmanın veya kuruluşun var oluş sebebini açıklayan bildirgedir. Neden varız? Ne iş yaparız? Kime hitap ederiz? gibi soruları yanıtlar. Kuruluşumuzun ana amacı, Eğitimin başlangıcı olan okul öncesi eğitim kurumlarının öneminin vurgulanması ve aynı zamanda çocukların her alanda gelişimlerini destekleyerek, devlete, millete faydalı bireyler haline gelmelerine dolaylı destek vermektir. Bu amacımız için sürekli araştırmalar yapar sektörün eksiklerini tespit eder yeni oluşacak eğitim kurumlarının ideal ortamlara ulaşmasını sağlar ve onların sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlayabilmelerine destek çalışmalarını gerçekleştiririz.
  • ETİK İLKELERİMİZ
  • Bizim inandığımız etik ilkemiz Tapduk Emre ile Yunus Emre arasındaki gerçekleşen bir konuşma gibidir. Yunus Emre Tabduk Emrenin dergahına gider. Gel zaman git zaman Taptuk Emre Yunus Emre'den dergaha doğru odun getirmesini ister. Yunus gider ama doğru odun bulamaz. Eli boş döner. Tabduk Emre Yunus Emre'yi yanına çağırır ve neden odun getirmediğini sorar. Yunus "Doğru düzgün odun bulamadım var olan odunları da buraya yakıştıramadım, o nedenle de getirmedim " Tabduk Emre ise bu cevaba şu yanıtı verir. Ey Yunus Sen Doğru Olursa Getirdiğin Odunlar da Doğru olur.
DİĞER HİZMETLERİMİZ
Sitemizde yayınlanan içeriklerin izinsiz kopyalanması halinde gerekli yasal prosedürleri uygulayacağımızı belirtiriz.