• Anaokulu
  Kurulumu

  Anaokulu ya da kreş açmak istiyorsunuz. Bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bunun için biz varız. Anahtar Teslim Anaokulu .Yapmanız gereken fikriniz oluştuğu anda bizi aramak.İhtiyacınıza cevap verebilecek anaokuluna adım adım ilerleyelim. Devamı
 • Anaokulu
  Rehberlik

  3-6 yaş arası çocuklarımızın gelişimlerini takip ederek, okul danışmanlığı almaya ne dersiniz?Aile Danışmanlığı, Seminerler, Çocuk Gelişim Takibi Gözlem Çalışmaları Aile Eğitimi Anaokulu veya Kreşinizde olmasını istediğiniz hizmet hangisi? Farkı Farklı Olanlar Yaratır Devamı
 • Aile
  Eğitimleri

  Aile Eğitimleri ile bilinçli çocuk yetiştirme konusunda bilgiler edineceğiz. Anne ve Baba Olmanın farklılıklarını yaşayacağız. Belki de öğreneceğimiz çok daha fazla konular var. Herşeyden önce bilinçli anne baba olabilmenin yollarını gösteriyoruz. Anaokulunuzda böyle bir uygulama var mı? Her şey çocuklarımız için... Devamı
 • 1
 • 2
 • 3
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Rehberlik

  Anaokulu ve kreşlere yönelik psikolojik danışmanlık ve rehberlik uygulaması ile sizde bir adım
 • Anaokulu Kurulumu

  Yeni bir anaokulu açmak istiyorsunuz. Nereden başlamanız gerektiğini bilemiyor olabilirsiniz. 
 • Eğitim Araçları

  Eğitim Araçlarına ihtiyacınız var, hepsine çok uygun şartlarda sahip olabilirsiniz. Eğitim araçları anlamında

Okul Danışmanlığı Hizmetleri

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, 2009 yılından bu güne kadar istikrarlı uygulamalarıyla anaokulları ve kreşlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile kaliteli bir eğitim kurumlarının oluşturulmasına destek veriyoruz. 

Anaokulu ya da Kreş açmak için bizi aramanız yeterlidir. Anahtar teslim anaokulu projeleri ile hayal ettiğiniz anaokulunu ya da kreşi kuralım. 

Anahtar Teslim Anaokulu Uygulamalarıyla bir adım önde olun.

Anaokulu Açmak İçin En Doğru Bilgiler Burada Yer Almaktadır. İşinizi Şansa Bırakmamak Adına Bizimle İletişime Geçiniz.

Farkı Farklı Olanlar Yaratır...

Hiç bir yerde şubemiz yoktur.

Yeni bir anaokulu ya da kreş açmak isteyenlerin her zaman bir alternatifleri vardır. Bu alternatif büyük çoğunlukla devren anaokulu almak olacaktır. Devren anaokulu alırken dikkat edilmesi gereken noktalar elbette vardır. Lakin önemli olan devren anaokulu ya da kreş almak değil aldıktan sonra yeni oluşturulacak imaj çalışmalarıdır. 

 

Anaokulu devralırken nelere dikkat etmeliyiz sorusu hemen hemen herkesin aklında bulunmaktadır. Eğer bu işe yeni başlayacaksanız, anaokulu veya kreş hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değilseniz sizleri nelerin beklediğini görelim. 

Bir ilan, tanıdık ya da başka yollarla devren anaokulu olduğunu gördünüz. İlk heyecanınız uyandı ve sizin de bir anaokulunuzun olacağını düşünerek yola koyuldunuz. Anaokuluna gittiniz sınıflarını gezdiniz görüntüde herşey güzel. Çünkü burası bir anaokulu... Çok beğendiniz ve artık işin maddi boyutunu konuşmaya başlayacaksınız. Farzedelim ki kabul ettiniz ve ücreti ödediniz. hayırlı uğurlu olsun diyelim. 

Burada dikkat edeceğimiz hususları sıralayalım. 

- Neden devrediliyor ? ( Genellikle "yoruldum, tek başınayım yetişemiyorum, iş değişikliği yapacağım, yeni yere geçeceğim, eşimin tayini nedeniyle gidiyoruz" vb bir çok neden vardır. Biz sadece bir kaç tanesini belirtelim)

- İçinde bulunan donanımların kullanılabilirlik durumu nedir? ( Burada anaokulunda bulunan eğitim malzemelerinin sağlamlığının ve görselliğinin ne düzeyde olduğuna bakılır.)

- Hali hazırdaki öğrenci sayısı nedir? ( Mevcut kayıtlı öğrenci sayıları nedir ve içeride öğrencileri gördünüz mü?. Çünkü verdiğiniz paranın karşılığıdır onlar)

- Aylık alınan ücretler hakkında bilgi sahibi misiniz? ( Aylık olarak alınan ücretler başlangıç aşamasında ki giderlerinizi karşılayacak mı yoksa üzerine ilave etmeniz gereken tutarlar olacak mı?

- Anaokulunun kapasitesi ne kadardır? ( Anaokulunun maksimum kapasitesi nedir? var olan öğrenci sayısıyla oranı nedir? Devren anaokulu almak istiyorsanız öğrenci sayısının kapasiteye oranı en az 1/2 seviyesinde olmalıdır)

-  Kaç personel çalışmaktadır? ( Personel sayısı sizin giderleriniz arasında yer almaktadır. Başlangıç aşamasında ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacak bilgidir)

- Anaokulu binasının kira gideri ne kadardır? ( Kira da sizin sabit giderleriniz arasında yer almaktadır)

- Sınıfların kullanım alanları kaç metrekaredir? ( Çocukların sınıflarında rahat hareket etmelerine olanak vermek açısından sınıfların geniş olması avantaj olacaktır)

- Mutfak malzemelerinin durumu nedir? ( Çocuk yemek takımları, mutfakta kullanılan donanım ve teçhizatların durumu nedir)

- Kurucu veya müdür odasının durumu nedir? 

- Teknik donanımları varmıdır? ( Alarm, kamera, bilgisayar, yazıcı vb.)

Sonuç olarak bir öğrenci için alınan aylık ücret ne kadar olacaktır. Tüm bu sorularınıza mantıklı cevaplar alabildiğiniz ölçüde devren anaokulu alıp almamak size kalmıştır. 

Biz yine de Hayırlı uğurlu olsun diyelim. 

Okul Danışmanlığı Hizmetleri

 • Anaokulu Açmak
 • Anaokulu RehberlikAnaokulu Rehberlik
 • Mekan SeçimiMekan Seçimi

Anaokulu Açmadan Önce Bilinmesi gerekenler

Anaokulu açmak ya da kreş açmak istiyorsunuz. Henüz yolun başındasınız. Peki neler yapmanız gerektiği konusunda bilgiye sahip misiniz? Sizin adınıza tüm çalışmaları yapan biri olsun ister misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olabilecek tüm detaylar burada yer almaktadır. Merak ettiğiniz sorular için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Devamı

Anaokullarında Rehberlik

Anaokulu ve kreşlerde uygulanması gereken hizmetlerden birisidir. Özel öğretim kurumları yönetmeliğine göre her özel öğretim kurumunda bir psikolog görev almalıdır. Psikolojik danışmanlık uygulamasında çocukların yaşlarına göre gelişimleri göz önüne alınarak yaşanılabilecek tüm olası problemlerin önüne geçme planlanmaktadır.

Devamı

Anaokulu Mekan Seçimi 

Anaokulu mekan seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir? Bu unsurlara dikkat ederken ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek büyüklükte bir anaokulu ya da kreşi açmak için yeterlilikler neler olmalıdır? Herşeyden önce zamanımızın büyük bir bölümünü geçireceğimiz mekanımızı nasıl planlamak istiyoruz.

Devamı

Site Search

Giriş


Anaokulu Rehberlik

Çocukların gelişim takiplerini yapıyoruz.


Anaokulu ve Kreş Kurulumu

Anaokulu ve Kreş Kuruyoruz


Aile Eğitimleri

Aileye Yönelik Eğitimler


Eğitim Araçları

Eğitim araçları burada