Anaokulu Danışmanlık

Anaokulu Danışmanlık Hizmetileri

Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

Yeni açılacak olan anaokulları veya kreşlerin, başlangıç çalışmalarının sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayarak, prosedürsel tüm süreçlerin ele alındığı ve uygulamasının yapıldığı kurulum sürecinin tamamını kapsamaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı Hizmetimiz ile yeni açılacak anaokulu ve kreşlerin, yada mevcut var olan anokullarının geliştirilmesi, rekabet ortamına hazırlanmaları aşamalarını kapsamaktadır.

Anaokulu Danışmanlığı hizmeti ile yapacağımız tüm çalışmalar kurumun kalitesini artıracak, eğitim personellerinin gelişmesini, yüksek kayıt oranına ulaştırılması çalışmalarını kapsamaktadır.

Anaokulu Danışmanlık hizmetleri, yeni açılacak anaokullarının, ihtiyaç tespitini yapıp bu alanda tercih edilen anaokulu ya da kreşin nasıl oluşturulacağı konusu üzerinde durmaktadır.

Anaokulu danışmanlık hizmeti aldığınızda tüm süreç sağlıklı bir şekilde devam edeceği gibi, yüksek doluluk oranına sahip anaokulu ve kreşlerin oluşmasına katkı sağlar. Aynı zamanda hem zamandan hem de mali açıdan tasarruflar sağlayarak hedefe kısa sürede ulaşılabilmesini sağlar.

Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti,  analiz ve raporlama yaparak açılacak olan anaokulunun uygun koşullarda olup olmadığını tespit eder. Bu durumda yatırımınız güvence altına alınmış olur.

Anaokulu Açma Danışmanlığı

Anaokulu Açma Danışmanlığı;

Yeni bir anaokulu açmak isteyenler için uygun bir hizmetimizdir. Keşif çalışmalarıyla başlar ve uygunluk kontrolü sonrasınra projelendirme ve prosedür süreçlerinin tamamını kapsamaktadır.

Anaokulu ve Kreş Danışmanlığı

Anaokulu ve Kreş Danışmanlığı;

Mevcut anaokulu ve kreşlerin geliştirilmesi çalışmalarını kapsamaktadır. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde anaokulu ve kreşin yaşadığı problemler tespit edilir ve geliştirici önlemler alınır.

Neden Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Tecrübelerimizle anaokulunuza bakış açınız değişir ve bölgesel şartlarda en iyi anaokulu ya da kreşe sahip olursunuz?

Bölgesel analizlerle birlikte yapacağınız anaokulu için tüm ihtiyaçlar belirlenir. Bir iş planı oluşturulur. Bu plan sayesinde herşey belirlendiği zaman içinde hazırlanır.

Bir anaokulu açmak için yer tuttuğunuzda giderleriniz başlar. Planlamanın getirmiş olduğu avantajla birlikte çok kısa sürede anaokulu kurulumu tamamlanmış olur.

Planlama ve zamanlama ile birlikte anaokulu maliyetlerinde %30 a varan tasarruf sağlarız. Tadilat unsurları ve teçhizatların seçiminde maksimum performans minimum maliyet prensibi ile çalışırız.

Kurulum sonrasında, anaokulunuzu yönetirken dikkat etmeniz gereken hususları belirtiriz. Personel seçimlerinden, veli görüşmelerine kadar herşey sistemli bir hal alır.

Diğer detaylarla birlikte anaokulunuz için nasıl öğrenci bulacağınız konusunda rehberlik ederiz. Hazırlayacağımız stratejik plan sayesinde kısa sürede öğrenci kayıtlarınıza başlarsınız.

Yapacağımız tüm çalışmalar neticesinde rekabet ortamında zirvede yerinizi alırsınız. Tercih edilen anaokulu olmanız sebebiyle, açıldıktan sonra sermayenizi kullanmak zorunda kalmazsınız.

Kimler Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti Almalıdır?

Önemli olan sadece anaokulu yapmak değil aynı zamanda sürdürülebilir ve kazanan bir anaokulu oluşturmaktır. Her zaman kalite çıtasını yükselterek bulunduğu bölgeye değer katan, okul öncesi eğitimin kalitesini artıran bir yapı oluşurmak ana amacımızdır.

 • Anaokulu açacağım ama nasıl başarılı olacağım?
 • Anaokulu açacağım ama nereden başlayacağımı bilemiyorum ?
 • Anaokulu açma prosedürlerini nasıl yerine getireceğim?
 • Anaokulu açmak için gerekli şartlar nelerdir?
 • Anaokulu yatırımı yapacağım fakat benim için doğru bir iş mi ?
 • Benim anaokulum çok daha kaliteli olmalı,
 • Anaokulu açarken, herşeyle nasıl ilgileneceğim?
 • Anaokulu açmak istiyorum ama hiç bir şey bilmiyorum,

diyenler anaokulu danışmanlığı hizmeti alabilirler.

Kimler Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti Almalıdır? (Anaokulu ve Kreşi Olanlar)

Bir anaokulunuz var ve işler istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Bu durumda anaokulu danışmanlığı hizmeti ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Anaokulu İşletme Danışmanlığı ile mevcut anaokulunuzu en iyi seviyeye getirebiliriz. Hemde çok düşük maliyetlerle…

 • Anaokulumu açtım ama hiç öğrencim yok,
 • Anaokulumu açtığımda işlerim iyiydi ama şimdi öğrenci sayısı çok düştü,
 • Anaokulumu devretmeyi düşünüyorum?
 • Anaokulumda bir türlü istediğimi yapamıyorum,
 • Anaokulumda her şey çok dağınık, toparlayamıyorum,
 • Anaokulu açtım ama zarar ediyorum,

diyenler anaokulu işletme danışmanlığı hizmeti alabilirler.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz.

En hızlı şekilde sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz. Anaokulu veya kreş açmak için aklınıza takılan tüm soruları bize gönderebilir ya da telefonla destek alabilirsiniz.

Proje Örnekleri

Anaokulu Danışmanlığı Süreci Nasıl İşler

Anaokulu Danışmanlığı Süreci Nasıl Başlar?

Anaokulu açmaya karar verdiğiniz andan itibaren anaokulu danışmanlığı hizmeti başlar. Önce amaç ve beklentileriniz alınır ve sonrasında beklentilere ulaşabilmek için yol haritası hazırlanır. Bu sayede anaokulu danışmanlığı hizmeti başlamış olur.

Anaokulu Danışmanlık Hizmeti Ne Kadar Sürecek?

Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti, anaokulunuzun kurulumu tamamlanana kadar devam etmektedir. Meb Müfettişlerinin onay aşamasından sonra danışmanlık hizmeti son bulmuş olur.

Anaokulu Açıldıktan Sonra Danışmanlık Hizmeti Devam Edecek mi ?

Evet, Anaokulu kurulumu süreci bittikten sonra bir süre daha çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreç içinde istenilen seviyeye geldikten sonra, ihtiyacınız halinde desteklerimiz devam edecek. Bu süreçte maliyet gerektirmeyen hususlar olması durumunda, danışmanlık hizmetimiz, sizin daha başarılı olabilmeniz için rehberlik edecektir.

Anahtar Teslim Anaokulu Çalışmalarınız Var mı ?

Evet Anahtar Teslim Anaokulu Çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Sadece yerinizi bulun ve gerekli olan projelendirme ve uygulama süreçlerini bize bırakın.

Tüm Türkiye'ye mi hizmet veriyorsunuz?

Evet, Türkiye geneli çalışmalar yapmaktayız.

Sizinle Çalıştığımda, Faydalarınız Neler Olacak?

Herşeyden önce bakış açınız değişecek. Bölge şartlarının neler olduğunu, yapacağınız çalışmanın size geri dönüşlerini önceden bileceksiniz. Fizibilite çalışmaları kapsamında, kuracağınız anaokulunun hangi şartlarda karlı olabileceği gibi hususlara önceden sahip olacaksınız.

 • Yatırımınızın büyüklüğüne bağlı olarak, devlet teşviklerinden yararlanabilir ve yatırımınıza % 200’e kadar geri dönüşüm alabiliriz.
 • Kendi öz sermayenizle anaokulu açıyorsanız toplam maliyet üzerinden %30’a kadar tasarruf sağlayabiliriz.
 • Anaokulu Açma prosedürleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Proje çalışmaları ile gereksiz maliyetlerin önüne geçerek, zamandan ciddi anlamda kazanım sağlamış oluruz.

Anaokulu Danışmanlık Hizmeti Almak İstiyorum.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.