Hakkımızda

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, 2009 yılında anaokulu ve kreşlere yönelik psikolojik danışmanlık ve rehberlik uygulamalarıyla çalışma hayatına başlamıştır.

Süreç bizi bambaşka bir platforma taşıdı diyebiliriz. Çünkü okul öncesi eğitim sektörünün eksiklerini gördükçe daha kaliteli çalışmaların yapılabileceğine olan inancımız her geçen gün arttı.

2012 yılına kadar araştırmalarımız bir anaokulu için gerekli şartların oluşturulması ve kazanan model konseptine doğru yön değiştirdi. Bu gün geçmiş bilgi ve tecrübelerimizle hem prosedürsel anlamda, hem de teknik detaylar anlamında profesyonel bir danışmanlık merkezine dönüştü.

2020 yılı itibariyle yaptığımız her anaokulu danışmanlık ve kurulum işlemleri, kurucuların bakış açılarını değiştirip sektöre iddialı bir marka ile girebilecekleri gerçeğini gözler önüne sermiştir.

Zaman ve maliyet açısından doğru planlama ile sonuca giden Okul Danışmanlığı Hizmetleri, kurucuların nasıl yüksek doluluk oranına sahip olacaklarının sinyallerini vermektedir.

Anaokulu Danışmanlığı Hizmetleri ile yüksek standartlarda anaokulu kurarız.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri

Okul Danışmanlığı Hizmetleri Tanıtım Videosu

Okul Danışmanlığı Hizmelteri Renkli logo

Neden Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti

Misyonumuz

2009 yılında okul öncesi sektöre girdiğimiz günden beri, bir çok eksikliklerle karşılaştık. Okul Öncesi eğitim sektörünün toplam kalite yönetimi çerçevesinde hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıracak unsurlar üzerine çalışmaktayız. 

Toplam kalite yönetimi olarak, personel, veli ve çocuklar için maksimum konforlu eğitim ortamları tasarlamayı amaç edindik.

Anaokulu ya da kreş açarken tüm unsurları tek bir çatı altında toplamayı başardık ve her geçen gün yenilik çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

  • Zamandan tasarruf sağlıyoruz
  • Ön araştırmalarla doğru planlama yapıyoruz
  • Yerleşim planlarında maksimum kapasite oluşturuyoruz
  • İhtiyaç analizleriyle gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyoruz
  • Prosedür ve evraksal süreci yönetiyoruz.
  • Bölgesel anlamda en iyisini sunuyoruz ve iddia ediyoruz.

Tercih edilen hizmetlerimiz

Anaokulu Açma Danışmanlığı 90%
Anahtar Teslim Anaokulu 75%
Anaokulu Projelendirme ve Tasarım 70%
Anaokulu Devlet Destekleri 60%
Devren Anaokulu Danışmanlığı 50%

Anaokulu Danışmanlığı Hizmeti Almak İstiyorum.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.